Студія Дизайну Інтер’єру В Києві

Ми співпрацюємо з клієнтами з України, США, Казахстану, Азербайджану, Іспанії, Німеччини, адже географічне розташування і часовий пояс не мають для нас істотного значення. Адже дім – це місце, яке відображає ідеї, смаки, звички і характер мешканців. Наші архітектурні проекти враховують всі деталі, щоб сформувати місце вашої сили. Де архітектура не руйнує, а взаємодіє з ландшафтом. Де стіни не роз’єднують, а створюють затишок.

дизайн студія

Він повинен піклуватися про вас і ваших близьких, полегшувати життя, робити щасливими саме вас і вашу родину. З цією думкою ми починаємо проект і презентуємо його. Десять років тому нас об’єднала віра, що дизайн – це простір для зручного і щасливого життя, а не красиві картинки.

Ремонт Та Нагляд

Будемо раді, якщо вони стануть корисними для вас. Якщо ви хочете змінити свій дизайн інтер’єру Львів, але ще поки не знаєте, чого саме вам хотілося. В такому випадку фахівець запропонує різні варіанти і допоможе визначитися з вибором. На даному етапі ми з Вами обговоримо стиль приміщення.

  • Ми команда дизайнерів та архітекторів які передають та втілюють свої знання в розробці авторських дизайн проектів.
  • Ми ніколи не повторюємося, тому вам лише залишиться насолоджуватися кінцевим результатом, жити красиво і комфортно у своєму будинку, інтер’єр якого не буде схожий ні на який інший.
  • На даному етапі ми з Вами обговоримо стиль приміщення.

Ми хочемо жити в просторих, комфортних, технічно оснащених та красивих умовах. У зв’язку з цим, дизайн інтер’єру повинен бути ретельно продуманим, стильно оформленим та майстерно спроектованим. Архітектурно-дизайнерська студія MAS.STAR працює з проектами будь-якої складності та виконує їх швидко та якісно, а також в помірній ціновій політиці. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам професійний комплекс послуг будівництва житла , ремонту , проектування житлового простору та дизайн інтер’єру.

Заходимо, Розбуваємось І Продовжуємо Детально Знайомити Вас З Проектом Lightness Of Clouds

Докладніше BORISSTUDIO – це команда, яка підтримає будь-яку вашу ідею. Ми допоможемо не тільки реалізувати, а й удосконалити її, зробити більш практичною. Потрібно погляд професіонала на ремонт, який допоможе вам вибрати потрібні будматеріали за оптимальною для вас ціною. Наш Instagram і Facebook розповість про наше життя всередині студії, в них можна дізнатися про найактуальніші новини нашої студії та які зміни в ній відбуваються. Особлива подяка дизайнеру Антоніні за професійний підхід та розуміння клієнта.

Дізнатися Вартість Проекту

Наш Behans розкаже вам більше про наш дизайн проектів і все що з ними пов’язано. Щоб замовити дизайн інтер’єру, Вам потрібно залишити свої контактні дані у формі зворотнього зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться із Вами та погодять всі цікаві вам нюанси, які стосуються дизайну. Вибір матеріалів і предметів інтер’єру разом із фахівцем – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об’єкти, які не будуть вибиватися із загальної картини Вашого будинку.

Дизайнери інтер’єру, архітектори, конструктори та інженери з величезним досвідом роботи, яких об’єднала в один колектив керівник та ідейний натхненник Булига Юлія. Prostir studio – це команда досвідчених архітекторів та дизайнерів, які постійно відвідують виставки світового рівня, щоб бути вкурсі усіх новинок та актуальних рішень. Проводимо консультацію, обговорюємо та затверджуємо варіанти перепланування, а також погоджуємо їх призначення та розподіл на зони. Перше знайомство, не залежить від того, буде воно візуальним чи онлайн, передбачає безкоштовне надання інформаційних послуг загального плану, про нас та нашу роботу. Наша дизайн-студія MAS.STAR знаходиться в Києві, але розповсюджує свою діяльність по всій території України, а також за кордоном. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons із Зазначенням Авторства 4.zero Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці.