Finały TI6: Epicki pojedynek w pięciu meczach między skrzydłami i DC

Finały International 2016 (TI6) był bardzo oczekiwanym wydarzeniem w świecie e -sportów. Najlepsze zespoły Dota 2 z całego świata rywalizowały o główną nagrodę w wysokości 9 USD.14 milionów. W tym artykule omówimy epicki pojedynek w pięciu meczach między skrzydłami i DC, który pozostawił fanów na skraju miejsc.

był bardzo oczekiwanym

Drużyny

Wings i DC były słabszymi wchodzącymi do finałów. Wings wygrał chiński kwalifikator, ale nie był uważany za najlepszego pretendenta. DC przeszedł przez kwalifikator Ameryki Północnej i miał chwiejny start na etapie grupowym. Mieli jednak dominujący bieg playoff, który doprowadził ich do finału.

Skrzydełka

  • Pozycja 1 – Zhou „Blink” Yang
  • Pozycja 2 – Chu „Shadow” Zeyu
  • Pozycja 3 – Zhang „Faith_bian” Ruida
  • Pozycja 4 – https://ggbet-sport.com/pl/ Li „Iceice” peng
  • Pozycja 5 – Wang „Y`” Chuhan

DC

  • Pozycja 1 – Roman „Resolut1on” Fominok
  • Pozycja 2 – Aliwi „W33” Omar
  • Pozycja 3 – David „Moo” Hull
  • Pozycja 4 – Martin „Saksa” Sazdov
  • Pozycja 5 – Rasmus „Misery” Fillipsen

Gry

Finały TI6 był najlepszym pojedynkiem pięciu, z pierwszą drużyną, która wygrała trzy mecze, ogłosiła mistrza. Seria przeżywała szum i poszła w odległość, bez zespołu nie jest w stanie uzyskać wyraźnej przewagi.

stały się mistrzami

Gra 1

Wings wziął pierwszą grę w przekonującej modzie, częściowo dzięki gwiezdnemu występowi od swojego gracza, Blink. Zagrał Outworld Pocourera i zakończył grę z wynikiem 15/1/11.

Agresywna wczesna gra Wings okazała się zbyt duża, aby DC mogła sobie poradzić, i nie byli w stanie przeprowadzić powrotu. Gra zakończyła się na 45-minutowym punkcie, a skrzydła zajmują prowadzenie 1-0 w serii.

Gra 2

DC wróciło silnie w grze 2, wcześnie przejmując kontrolę nad grą i nie puszczając. Antymager resecut1on był zbyt wiele do poradzenia.

Skrzydła próbowały powrócić, ale koordynacja walki zespołowej DC okazała się zbyt przytłaczająca. Gra zakończyła się na 29-minutowym punkcie, a DC wiązał serię na 1-1.

Gra 3

Gra 3 była jedną z najbliższych gier turnieju, a obie drużyny wymieniały ciosy. DC W33 grał niesamowity majsterkowicz, ale Wings był w stanie pozostać na szyję i szyję dzięki niektórym graczom sprzęgła z samotnego Druida Blinka.

Gra spadła do The Wire, a obie drużyny walczą z Tokiem i Nail o wygraną. Ostatecznie Wings był w stanie zabezpieczyć zwycięstwo, a Blink zakończył grę z wynikiem 17/2/13.

Gra 4

DC musiał wygrać grę 4, aby pozostać przy życiu w serii, a oni wyszli kołysząc się. Wcześniej objęli prowadzenie i nigdy nie oglądali się, z morfingiem Resolut1on zadając ogromne obrażenia w trakcie gry.

Skrzydła próbowały powrócić, ale DC był w stanie ich powstrzymać za pomocą kilku sztuk sprzęgła od W33’s Invoker. Gra zakończyła się na 35-minutowym znaku, a DC wiązał serię na 2-2.

Gra 5

Piąta i ostatnia gra była podbijacką paznokci, a obie drużyny grają w swoje serca. Główni gracze Wings podeszli w wielkim stylu, a wiropter Shadow zadał ogromne obrażenia, a duch burzy Blink zabezpieczył kluczowe zabójstwa.

DC próbowało się cofnąć, ale nie byli w stanie pokonać intensywnej presji skrzydeł. Gra zakończyła się na 46-minutowym punkcie, a skrzydła biorą serię 3-2 i stały się mistrzami TI6.

Wniosek

Finały TI6 między skrzydłami i DC było jednym z najbardziej epickich pojedynków w historii e -sportów. Obie drużyny rozegrały swoje serca, z serią przebiegającą w odległość i pozostawia fanów na krawędzi siedzeń do samego końca. Gratulacje dla skrzydeł za ich niesamowity występ i zostanie mistrzami TI6.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *